Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Mujal toimumas

12/07/2013 09:51  Homme õhtul esineb Pärnu Raekojas Norra saksofonist Fredrik Brandstorp Olsen! 
11.-14.juulini toimub Pärnus Rahvusvaheline Saksofonimuusika Festival SaxFest'13. Festivalil astub üles ka Norra saksofonist Fredrik Brandstorp Olsen, kelle klassikakontserdit saab nautida Pärnu Raekojas homme, 13.juuli õhtul kell 20.00.

Fredrik Brandstorp Olsen on õppinud Norras muusikakõrgkoolis ja Pariisis Conservatoire à rayonnement départemental d’Aulnay sous Bois. Hetkel on mängimas kahes muusikakollektiivis: Current saxofonkvartett ja Aksiom ensemble.
Fredrik on muusik, kelle muusikaarmastus ei piirdu vaid ühe žanriga - ta teeb koostööd väga erinevat muusikat loovate heliloojatega ning mängib muusikat vanamuusikast kuni rokini. Viimastel aastal on olnud palju esinemisi festivalidel nii kodumaal kui ka välismaal, nende hulgas: Ultimafestivalen, Chambermusicfestival Stuttgart, Vinterlydfestivalen, Scandinavian Saxophone Festival, Tallinn Music Week, Grønland Mikro World Festival ja The World Saxophone Congress XVI. 2011 kevadel oli ta Norra Kaitseväestaabi puhkpilliorkestri (Forsvarets Stabsmusikkorps) solist.


Rohkem infot festivali ja kontserdite kohta: http://saksofon.ee/saxfest-13
 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar