Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Meie uudised

27/08/2013 00:11  Traditsioonilised keelekümblusõhtud alustavad taas! 
Esimene algava hooaja keelekümblus toimub sellel neljapäeval, 29.augustil Cubanita Live Cafe’s (Narva mnt 5, Foorumi majas,http://www.cubanita.ee/kontakt/). Erandlikult toimub neljapäeval kaks erineva suunitlusega üritust: tutvustav loeng algajatele norra keele huvilistele ning arendav vestlusring juba keele oskajaile! 

Kell 18.00 on Cubanitasse oodatud kõik norra keele huvilised, kes praegu veel norra keelest palju (või siis üldse midagi) ei tea, kuid kes tahaksid rohkem infot saada ja võib-olla ehk seda keelt isegi õppima hakata. Alustuseks teeme väikese ülevaate norra keelest üldiselt. Norra keele päritolu, ajalugu, dialektid, sarnasused ja erinevused eesti keele ning teiste meile rohkem tuntud võõrkeeltega – võiksid olla peamisteks märksõnadeks. Kindlasti õpime ära oma esimesed norrakeelsed sõnad ja väljendid! 

Tahaksid osaleda? Saada email aadressil: katlin@norrasobrad.ee ja pane ennast kirja! 

PS! Tead sa kedagi, kes võiks olla sellest tutvustavast tunnikesest huvitatud? Anna see info oma sõbrale/tuttavale edasi ja palu osalemissoovist teada anda aadressil katlin@norrasobrad.ee 

Kell 19.00 on aeg kõigile neile, kel on norra keelest juba mingid teadmised olemas ja kes tahaks lihtsalt mõnusas seltskonnas juttu ajades keelt praktiseerida. Alustame siis algusest! Esimese keelekümbluse teemaks on Tutvumine, Päritolu & PEREKOND! 
Mõtle, kuidas tutvustaksid ennast oma uutele tuttavatele – Kust sa pärit oled? Milliseid keeli räägid? Millega sa tegeled? Mida räägiksid oma perekonnast? Tee endale märksõnad või pane kokku lühijutuke, kui tunned ennast antud temal kindlalt, tule lihtsalt kohale ja räägi kaasa ning kuula, mida teised räägivad! 

Tahaksid osaleda? Saada email aadressil: katlin@norrasobrad.ee ja pane ennast kirja! 


PS! Registreerimine on vajalik nii istekohtade arvestamisel kui mõningate keelekümblusmaterjalide ettevalmistamisel! 

Keelekümblusõhtu viib läbi Kätlin Kuusemäe (MTÜ Norra Sõbrad)
Tel: 5609 5561
email: katlin@norrasobrad.ee  

Kommentaarid (2):

13.09.13 10:23 - Kätlin

Tere Monika! Oled oodatud meie keelekümblusõhtule juba neljapäeval, 19.septembril 19.15! Palun saada mulle email katlin@norrasobrad.ee oma kontaktidega, siis saame juba täpsemalt edasi suhelda.


04.09.13 18:22 - Külaline

TERE, OLEN MONIKA JA HUVITATUD NORRA KEELEST. OLIN PUHKUSE AJAL OSLOS 3 PÄEVA JA MIDAGI IMELIST JUHTUS MU SEES. KUIDAS ON NORRA SÕPRADEL PLAANITUD EDASPIDI KOKKU SAADA? SAIN ALLES TÄNA TEIE INFORMATSIOONI.

PARIMAT SOOVIDES MONIKA VEINGLAS TALLINNAST.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar