Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Foorum

  #1
Vana 23.09.08 10:36
Tööle Norrasse?

Kas on kindlam kasutada mõne vahendusfirma abi või proovida omal käel sobiv töökoht leida? Kas norrakad võtavad üldse jutule "meest metsast"?
  #2
Vana 23.09.08 15:18
Tööle Norrasse

Vahendaja kaudu kindlam, aga tingimused on tihtipeale ebamõistlikud. Samuti palk mis ei vasta mõnedel juhtudel Norra nõuetele. Ise otsides saad valida ettevõtteid, asukohta, ametit ja ise lepingu tingimuste osas firma esindajaga suhelda.
Meest metsast võetakse vastu küll kui Mees Metsast ise selle vääriline on. Õpi (kasvõi veidi!) norra keelt ja otsi endale mõni hea soovitaja. Võimalused kasvavad mitmekordseks.
  #3
Vana 25.09.08 19:27
Vahendajaga Norras

Tere,

Olen ise praegu Eesti vahendaja kaudu Norras hotellis tøøl. Liiga væhe aega selleks, et kogupilti teada, kuid koik laks vaga kiiresti ja mugavalt, leping olemas, soit maksti valja, majutus samuti, kindlustus ja kord paevas søøk. Palk on lepingu jargi korralik, kuid eks paistab, milline on reaalsus lepinguperioodi loppedes. Igatahes katsetan oma naha peal æra ja siis saan anda selle kohta infot.

Madli
  #4
Vana 29.09.08 11:22
Ilma vahendajata võib ka õnnestuda

Läksin Norrasse tööle lehekuulutuse kaudu. Kõik laabus hästi. Samas oleneb see ka arvatavasti töö iseloomust, lapsehoidjana on lihtsam leida lehekuulutuse kaudu usaldusväärne perekond kui mõnda firmat.
  #5
Vana 08.10.08 16:20
aga enne

Aga enne oppige keel selgeks - www.norramaa.blogspot.com : ))))
  #6
Vana 07.11.08 20:09
Moned lingid

Panin oma ajaveebi moned lingid tøøleidmise kohta - vt www.madli-ryfylke.blogspot.com

madli

  #7
Vana 13.02.09 09:12
Otsin koostöö partnerit Norras

Otsin äri partnerit Norras ,kes valdab hästi kohalikku keelt ning kellel on arvuti kasutamis võimalus kuni 3 tundi päevas.Sobib põhitöö kõrvaliseks lisa tööks.Töö sisu on andmete tõlkimine eesti keelest norra keelde ja saadud info sisestamine neti kaudu.Äri on uus ja algselt on tööd võibolla ainult paar tundi nädalas.
Kontakt:   remson2009@hot.ee
REMSON
  #8
Vana 15.03.10 21:39
Otsin tööd hotellidesse

 

TERE!

Oleksin väga tänulik inimesele kes aitaks leida tööd Oslo lähedale hotellidesse. On olemas töö ja elamisluba Norras.

 Valdan inglise ja Norra keelt suhtlemis tasandil. Erialalt olen massöör.

Lea


« Eelmine teema | Järgmine teema »