Meie uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad
 Mujal toimumas (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Foorum

  #1
Vana 20.06.10 15:37
Juuli lõpp Norras

Tere!
Meil tekkis sõbrannaga plaan minna omal käel Norrat avastama. Mina pole Norras kunagi käinud, kuid tung sinna minna on väga suur. Sõbranna käis eelmisel aastal koos vanematega, seega ei ole ta suurem spetsialist kui mina. Plaan on lennata Oslosse ja sealt siis edasi vaadata.
Tean, et hinnad Norras on üsna krõbedad, kuid ehk oskab keegi anda täpsema ülevaate. Pean silmas bussipiletite hindu, motellide hindu jms. Võib-olla oskab keegi soovitada ka mingisugust marsruuti või anda käepäraseid näpunäiteid. Plaan on minna juuli lõpus umbes kaheks nädalaks.
Ootan lihtsalt mingusugust vastukaja:)
  #2
Vana 02.07.10 20:43

See teema on nii üldine. Palju lihtsam oleks midagi soovitada, kui küsid midagi konkreetsemat.
  #3
Vana 14.07.10 11:30
Nüüd on asja natuke edasi uuritud ja reis jääks augusti algusesse (umbes 6.august-13 august, nädal aega). Lennukiga endiselt Oslosse, kuid otsustasime, et jääme ainult Telemarki maakonda. Kuid kuna ka see ala on tohutult suur, siis ootaks mingisuguseid näpunäiteid :). Mõtlesime, et võtame oma telgi, seega ootaks infot telkimisalade kohta. VisitNorway lehekülg on küll hea, kuid ülitäpselt sealt midagi välja peilida ei anna. Plaan oleks ära käia ka Gaustatoppeni mäel (andke andeks, kui valesti kirjutasin), äkki oskate soovitada mingisugust kohta selle lähedal. Oslost Telemarki tuleb ilmselt sõita bussiga, äkki oskate öelda ka seda, millisesse linna on kõige mõttekam sõita:)
Aitäh!

« Eelmine teema | Järgmine teema »